Tiskové zprávy,  Události

Česká přírodní a BIO kosmetika NATAVA na veletrhu For Beauty 2022

Na veletrhu For Beauty 2022, který se koná 8. – 9. dubna na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, nesmí chybět ani prezentace společnosti UNION COSMETIC a její nové značky přírodní a BIO kosmetiky NATAVA. Najdete ji v hale 3 – B 14.

Silný a tradiční český výrobce, společnost UNION COSMETIC, má s vlastním vývojem a výrobou kosmetických produktů více než 20leté zkušenosti. Jeho výrobky dobře znají nejen zákazníci v Česku, ale i na Slovensku, v Polsku, Dánsku, Irsku, Dubaji či Egyptě.

Produkty NATAVA jsou vyráběny převážně z těch nejkvalitnějších přírodních surovin, jako jsou např. za studena lisované oleje či oleje v BIO kvalitě, cenné extrakty z rostlin, esenciální oleje, přírodní barviva či sušené byliny. Portfolio NATAVA zahrnuje mj. produkty péče o vlasy (klasické i tuhé šampony a balzámy), o pleť (čisticí obličejová mýdla), pokožku (tuhá tělová másla a mýdla) nebo olejové koule pro aromaterapeutické koupele. Postupně budou přibývat další výrobky tak, aby měli zákazníci k dispozici ucelenou řadu nejen kosmetiky, ale i dalších produktů do domácnosti charakterizovaných úctou k přírodě, tradicím našich předků a eliminací odpadu z obalového materiálu. V logu značky NATAVA se objevuje symbolický strom života.

Díky komplexnímu ekologickému řešení i rozumné cenové politice chce NATAVA nabídnout vlastní vizi o udržitelném a odpovědném přístupu k přírodě, životnímu prostředí i lidské práci.

Více informací o příběhu značky NATAVA a produktech najdete na www.natava.cz, na FCB a IG.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *