Nezařazené,  Příspěvky,  Tiskové zprávy,  Události

Ingredience měsíce Natava: šípkový olej

Produkty české přírodní a BIO kosmetiky Natava jsou doslova nabité cennými ingrediencemi. Jednou z nich je také šípkový olej,  který je považován za efektivního bojovníka s projevy stárnutí. Obsahuje vitamíny A, B, C, E, K, nenasycené mastné kyseliny, vápník, hořčík, železo nebo draslík.

Jeho hydratační a regenerační schopnosti si zamilují všechny typy pleti a blahodárně zapůsobí i na vaše tělo či vlasy. Není divu, že si ho prý oblíbily i známé osobnosti jako Catherine, princezna z Walesu, modelka Miranda Kerr nebo herečka Gwyneth Paltrow.

Značka Natava nabízí aktuálně několik produktů, které jeden z nejcennějších přírodních olejů obsahují. Patří k nim např. tuhé tělové máslo Květinová zahrada, tuhý šampon a tuhý kondicionér Šípek.

  • Tuhé tělové máslo Natava – Květinová zahrada

To nejlepší z přírody v tuhém tělovém másle vás svou vůní přenese na rozkvetlou květinovou zahradu. Vaše mysl bude uvolněná a pokožka bude dokonale vyživená, hydratovaná a příjemně provoněná. V praktickém a ekologickém balení se skrývá mnoho cenných přírodních složek, jako je například šípkový či pupalkový olej.

Více informací: https://www.union-cosmetic.cz/tuhe-telove-maslo-kvetinova-zahrada?q=%C5%A1%C3%ADpkov%C3%BD%20olej

  • Tuhý šampon Natava – Šípek

Přírodní tuhý šampon v praktickém ekologickém balení se dokonale postará o zesvětlované a krepaté vlasy. Originální receptura v sobě ukrývá šípkový a rozmarýnový olej, kakaové a bambucké máslo a výtažek z heřmánku, který vlasy vyživí. Obsažené biologicky odbouratelné jemné tenzidy z kokosového oleje je naopak zbaví nečistot a nepříjemné mastnoty. Šampon vyniká výjimečným složením namíchaným přímo pro blondýnky.

Více informací: https://www.union-cosmetic.cz/tuhy-sampon-sipek

a

  • Tuhý balzám Natava – Šípek

Přírodní tuhý balzám v praktickém ekologickém balení se dokonale postará o zesvětlované a krepaté vlasy. Originální receptura míchaná speciálně pro blondýnky v sobě ukrývá šípkový a rozmarýnový olej, které napomáhají zdravému růstu vlasů a bohatě je vyživují.

Více informací: https://www.union-cosmetic.cz/tuhy-balzam-sipek

 

www.natava.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *