Příspěvky,  Tiskové zprávy

Nová kampaň Hanuše Lamra se jmenuje #Authenticity. Objeví se v ní také jeho klientky a klienti

Umělec, designér a šperkař Hanuš Lamr spouští kampaň s jednoduchým názvem #Authenticity. Cílem projektu je sdílet krásu přírody, opravdovost i radost ze života prostřednictvím jeho zákaznic a zákazníků ze všech pracovních i sociálních sfér, ať už jde o prostředí umění, kultury nebo byznysu.

„Mám to štěstí, že díky své profesi mohu pracovat se špičkovými umělci, architekty nebo modelkami. Tentokrát jsem se ale rozhodl dát příležitost i těm, pro něž svá díla vytvářím a kteří souzní s mou životní filozofií. Třeba právě tím, že nosí mé šperky a pomáhají tak rozvíjet příběhy a myšlenky, které do svých věcí vkládám. A za to jim děkuji,“ říká Hanuš Lamr.

„Rád bych do projektu přizval všechny, jimž je blízké moje vnímání přírody a světa kolem nás. Zapojit se může každý, komu jsem někdy udělal nebo udělám radost šperkem, obrazem nebo jiným artefaktem,“ dodává Hanuš Lamr.

Zazářit můžete i vy!

Protagonisty #Authenticity se můžete stát i vy. Stačí jen, abyste na svých profilech na sociálních sítích sdíleli „autentickou“ fotografii s oblíbeným dílem od Hanuše Lamra s hashtagy #authenticity, #authenticity_hanuslamr, #authenticitybyhanuslamr, #hanuslamrchallenge a #nosimlamra a označili IG profil @hanus_lamr_sperky.

Projekt odstartovala Terezie Kovalová

Časově neomezenou kampaň #Authenticity, zamýšlenou především pro sociální média, zahajuje známá česká violoncellistka, zpěvačka a modelka Terezie Kovalová, která také jako první odpověděla na několik otázek:

Jaké dojmy ve vás vyvolává tvorba Hanuše Lamra?
Chuť jít do lesa.Co pro vás vyjadřují šperky Hanuše Lamra?

Hanušova tvorba je pro mě srdečný, upřímný a také zvědavý a hloubavý vztah k přírodě.

 Probouzejí ve vás nějakou vzpomínku?

Když jsem jako dítě chodívala po loukách a lesích kolem Hukvald a radovala se, jak to umí jen dítě, z toho, jak je na světě krásně.


Kam Hanušovy šperky nejraději nosíte?

Vezmu si je vždy, když cítím, že je potřebuju, a je úplně jedno, kam.

Šperk, který má na sobě Terezie:

„Terezie si přivezla z Etiopie velice krásný opál. Drahý kámen jsem osadil do stříbrných tvarů lišejníku. Šperk je mým poděkováním za Tereziino nasazení v rámci performance a hudebního klipu ke kolekci Lust for Eden,“ říká ke vzniku artefaktu Hanuš Lamr.

Další informace médiím ráda poskytnu.

Credit: archiv Hanuše Lamra,  www.hanuslamr-shop.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *