Tiskové zprávy,  Události

Patrick Poppet – nová značka v našem portfoliu

Máme velkou radost ze zahájení spolupráce s českou značkou Patrick Poppet a její zakladatelkou designérkou Lucií Kalousovou. Naše portfolio se tak rozšířilo o další značku, která myslí nejen na vysokou užitnou hodnotu pro své zákazníky, ale je pro ni důležitá i udržitelnost, úcta k přírodě i lidskému umu. Děkujeme za důvěru a těšíme se, co spolu vymyslíme. 🧡

Patrick Poppet je značka prémiových kožených kabelek, kterou založila designérka Lucie Kalousová v roce 2019. Název v sobě skrývá jméno Luciina milovaného syna Patrika a anglický výraz pro „zlatíčko“. „Poppetky“ jsou vyráběny pouze z těch nejkvalitnějších lícových usní a komponentů z Itálie i tuzemska. Usně pocházejí pouze z hospodářských zvířat, čisté geometrické tvary navíc zamezují plýtvání a vedou k redukci odpadu. Zhruba 80 % práce na kabelkách probíhá ručně.

Pod značkou Patrick Poppet najdete dnes kromě „poppetek“ (kolekce Black Diamond Collection, Summer Edition a 3 x 3 Collection) a doplňků také trička z organické bavlny nebo autorské obrazy Lucie Kalousové.

 

Designérka a majitelka značky Patrick Poppet Lucie Kalousová vystudovala sportovní management, poté působila v oblasti PR a eventů pro špičkové, převážně technologické světové značky. Vždy ji však silně přitahoval svět módy a umění. Své praktické zkušenosti i teoretické znalosti v této oblasti sbírala mj. v La Gallery Novesta (dnes VIDDA fashion & living concept store), na kurzech Fashion designu na Střední průmyslové škole oděvní, UMPRUM a na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara ZČU  v Plzni. Lucie Kalousová je také autorkou projektu mapujícího českou módní scénu – Czech Fashion Design.

 

Více info na www.patrickpoppet.cz, na IG a FCB.

 

Credit: Patrick Poppet

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *