Příspěvky,  Tiskové zprávy,  Události

S Miele je vánoční pečení zábavné i komfortní

Do Štědrého dne už zbývá necelý měsíc, a tak je nejvyšší čas myslet na přípravy. Kromě nákupu dárků pro naše nejbližší už mnozí z nás přemýšlejí o tom, co péct a vařit během adventního i vánočního období. Ať už se chystáte na výborné cukroví podle dávných rodinných receptů nebo na tradiční svatoštěpánskou pečínku, vždy se můžete spolehnout na přístroje Miele. S nimi bude navíc příprava (nejen) štědrovečerního menu zábavná a neskutečně komfortní. Pečicí trouby Miele v sobě totiž ukrývají spoustu zajímavých detailů, užitečných programů a funkcí, které často najdete právě jen u této značky. Můžete si být jisti, že díky nim si vaření a pečení opravdu užijete!

Vše odstartujeme klimatickým pečením. V tomto případě se o ty nejlepší výsledky pečení postará přívod vlhkosti. Chléb, housky nebo vánočka budou zlatavě vypečené a zároveň dokonale kypré, maso zase získá skvělou kůrčičku, ale uvnitř zůstane šťavnaté. Klimatické pečení můžete využít i v nejrůznějších programech.

Už žádné přepečení! Miele nabízí exkluzivně funkci TasteControl, která umožňuje automatické rychlé ochlazení, čímž zabraňuje nechtěnému přepečení nebo převaření pokrmu. Pokud si budete přát, umí udržet pokrm teplý….

Další informace médiím ráda poskytnu.

PR aktivity pro klienta Miele připravuji v rámci agentury KPA ONE.  

Credit: Miele ČR, www.miele.cz

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *