O MNĚ

Dlouho jsem nepovažovala za důležité prezentovat sebe a svou práci, vždy pro mě byla na prvním místě prezentace klienta. Doba „kovidová“ mě ale přinutila některé věci přehodnotit, a tak jsem vytvořila i svůj vlastní „pracovní“ web.

 

Po studiu na PedF UK (obor český jazyk a literatura a historie) jsem zvažovala, jestli se vydám na dráhu pedagoga, nebo se zaměřím na komunikaci. Pragmaticko-komunikační modul, který jsem v magisterském programu zvolila, předurčil moje následující směřování.

A tak jsem přes krátkou, ale velmi poučnou epizodu ve školství začala pracovat na postu tiskové mluvčí Muzea hlavního města Prahy, následovaly pozice marketingové a PR manažerky v komunikačních a PR agenturách.

Nakonec jsem se rozhodla opustit klasické agenturní prostředí a už více než 10 let pracuji jako freelance specialistka v oblasti PR aktivit s přesahem do komplexního marketingu, produkce, grafiky, copywritingu, sociálních sítí nebo influencer marketingu. Zaměřuji se především na lifestylová témata, ale neztratím se ani v technických a odbornějších B2B záležitostech. Samozřejmostí je neustálé sledování trendů a sebevzdělávání.

Uvědomuji si ale, že na dobrých výsledcích práce má většinou zásluhu kompletní tým. V rámci jednotlivých projektů proto spolupracuji s komunikačními agenturami i agenturními a freelance experty v oblasti marketingu, produkce, grafiky apod.

Během své praxe jsem měla a mám možnost pracovat pro zajímavé klienty, značky i projekty, jakými jsou např. BauMax, Bang & Olufsen, Miele, Union Cosmetic, Svorto, Probio, Nadační fond Krok domů, Levandulové údolí, laboratoře ALS, Tvůj vinař, Yage, Grand Jour de Champagne, Tvůj vinař, Annovino, Hanuš Lamr, Levandulové údolí, Veteran Rallye Kutná Hora a další. V případě zájmu poskytnu referenční kontakty.

Konkrétní nabídku aktivit najdete zde.

Ve volném čase ráda cestuji, ať už po naší zemi nebo cizích krajích, čtu, navštěvuji kulturní akce i gastronomické podniky, vařím, fotím… Zkrátka mě baví jakékoliv objevování. I z toho důvodu jsem v roce 2020 (ano, těsně před „kovidem“) založila lifestylový blog Svět podle DAM pro inspiraci podobně naladěným čtenářům. Můžete ho sledovat zde.

Děkuji rodině, přátelům i všem dalším inspirativním osobnostem z řad firem, institucí, agentur nebo médií, že mě v mých aktivitách posouvají dál.