Tiskové zprávy

Už jste vyzkoušeli tuhé šampóny a balzámy na vlasy NATAVA?

Vysoce kvalitní přírodní suroviny, originální receptura, maximální účinnost, dlouhodobá výdrž, skutečná ruční výroba a ekologické obaly – to je stručná charakteristika tuhých šampónů a balzámů nové české značky přírodní a BIO kosmetiky NATAVA. Díky perfektní souhře obou produktů budou vaše vlasy zahrnuty optimální péčí, ať už jde o blond či tmavé odstíny či vlasy normální, mastící se nebo poškozené. Na vše má NATAVA odpověď.

V čem jsou tuhé šampony a balzámy NATAVA tak výjimečné?

Tuhé šampony i balzámy NATAVA v sobě ukrývají blahodárné oleje a přírodní rostlinné extrakty. Tyto cenné přírodní složky jsou zpracovávány co nejšetrněji. Při výrobě se kombinuje ruční práce s nejmodernějšími technologickými postupy. Díky tomu si produkty uchovávají přírodní bohatství ve formě vzácných minerálů, stopových prvků, vitamínů a dalších účinných látek. Vynikají jedinečnými vlastnostmi a širokým spektrem aktivních látek. Ať už máte blonďaté, tmavé, rychle se mastící či poškozené vlasy nebo vás trápí lupy, vyzkoušejte šampon s originální recepturou, ve které se dokonale snoubí příroda se skutečnými vědeckými poznatky. Šampony i balzámy jsou navíc baleny v ekologických obalech šetrných k přírodnímu prostředí. Poté, co vám doslouží, nezatížíte přírodu plastovým obalem.

Produkty jsou momentálně k dispozici ve variantách Bambucké máslo, Šípek, Oliva, Ylang-ylang, a Jojoba, šampón také ještě ve verzi Aktivní uhlí.

Foto ke stažení:

Credit: Union Cosmetic, NATAVA

www.natava.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *